Atrakcje

Stadnina Koni Maciukiewicz

Stadnina Koni Maciukiewicz

W Stadninie Koni Maciukiewicz prowadzona jest nauka jazdy konnej dla jeźdźców o różnym stopniu zaawansowania. Kryta ujeżdżalnia pozwala na prowadzenie zajęć przez cały rok, niezależnie od pogody. W okresie ferii zimowych i wakacji organizuje obozy jeździeckie dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat.

Park Dinozaurów

Park Dinozaurów

Park dinozaurów to miejsce położone w malowniczym otoczeniu, gdzie można poznać ok. 100 prehistorycznych gadów. Na terenie Parku znajduje się też Mini ZOO, place zabaw, kino 5D, pojazdy Flinstonów i wiele innych atrakcji.

Wydmy Ruchome

Wydmy Ruchome

Na szlaku turystycznym największego w Europie pasa ruchomych wydm znajdujących się w okolicach Łeby, udostępniono Wydmę Łącką - jej wysokość wynosi ok 30 metrów. Ze szczytu wydmy rozlega się przepiękny pustynny krajobraz, widać też jezioro Łebsko i Morze Bałtyckie.

Sea Park Sarbsk

Sea Park Sarbsk

Największe fokarium w Polsce związane z tematyką mórz i oceanów oraz historią i kulturą Pomorza, to swoiste centrum edukacji i zabawy, gdzie zobaczyć można 4 gatunki zwierząt morskich. Ponadto znaleźć tu można liczne place zabaw i smaczną gastronomię.

Labirynt Park Łeba

Labirynt Park Łeba

Labirynt Park Łeba to atrakcja dla dzieci i dorosłych, gdzie w największym naturalnym labiryncie w Polsce można sprawdzić swoją orientację w terenie, zagrać w boule lub sprawdzić się w grach zręcznościowych, logicznych i łamigłówkach w Magicznym ogrodzie drewnianych gier wielkoformatowych.

Power Park Łeba

Power Park Łeba

Power Park to centrum aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Na terenie parku znajdują się 3 tory gokartowe - w tym tor dla dzieci, 6 tras parku linowego, skok wahadłowy, ścianka wspinaczkowa, tor off-road, tor quadowy dla dzieci i młodzieży, paintball, strzelnice oraz zaplecze gastronomiczne.

Przejdź do góry strony